Állásajánlat

C/C++ Fejlesztőt keresünk

C/C++ Fejlesztő

Budapest | Published 21.Mar.2019

Partnerünkről: A vállalat mobiltelefon chip által vezérelt önvezető autó megalkotása mellett a mesterséges intelligencia, számítógépes látás, robotika és a navigáció területein folytat K+F orientált fejlesztői tevékenységet. Szimulácisó csapatukba keresünk C/C++ fejlesztő kollégát.

    Feladatok:

    • Algoritmusok és rendszerek implementálása és optimalizálása C/C++ nyelven

    • Agoritmusok és keretrendszerek implementálása OpenCL/CUDA környethez

    • Projektek alacsony és magas szintű optimalizálása dedikált eszközökre

    • Kutató és más fejlesztő munkatársakkal szoros együttműködés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú informatikai / mérnöki végzettség vagy hallgatói jogviszony

    • C/C++ nyelv magasszintű ismerete

    • Párhuzamosítási módszerek és eszközök ismerete (pl: OpenMP, MPI)

    • Optimalizáláshoz szükséges eszközök ismerete

    • Kiváló matematikai készség

    • Kritikus hozzáállás

    • Angol nyelvtudás (minimum középszinten)

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Git, CMake, Jenkins ismerete

    • OpenCL/CUDA ismerete

    • Sebesség kritikus szoftverek fejlesztésében szerzett tapasztalat

    • Rugalmasság, széleskörű szakmai érdeklődés

    • Elkötelezettség a minőségi szoftverfejlesztés iránt

    • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés

    • Külföldi szakmai utak (Nyugat Európa, USA)

    • A legújabb technológiák alkalmazása

    • Együttműködés a világ vezető cégeivel (BOSCH, Intel, NVidia, Volvo, stb)

    • Akár azonnali belépés

    • Kreatív egyéni feladatok

    • Jó munkahelyi légkör

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, bővebb részletekért keresd munkatársainkat, vagy pedig KATT a “Jelentkezés” gombra.

Várjuk a jelentkezésed!

Hegedűs Beáta

Technical Recruitment Specialist

[email protected]

+36 70 772 2286