Állásajánlat

Technical Support Specialist

Budapest | Published 21.Mar.2019

Partercégünk csapatát szeretnénk bővíteni új kollégával. A cég alaptevékenysége a hitelesítés szolgáltatás, melynek keretében tanúsítványkibocsátási, időbélyegzési és archiválási szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek.

Feladatok

  • A cég ügyfeleinek első szintű informatikai támogatása

  • Felhasználói jogosultságok és IT eszközök adminisztrációja

  • Alkalmazástámogatás, release-ek betöltése, szoftverfrissítések menedzsmentje

  • Dokumentáció

Elvárások

  • Magabiztos számítástechnikai alapismeretek, tanulási hajlandóság

  • Számítógép hardver és hálózatok alapszintű ismerete

  • Windows operációs rendszerek és MS Office ismerete

  • Kreativitás és kiváló kommunikációs képesség

  • Megoldás orientált, strukturált gondolkodásmód és önállóság

  • Precizitás, alapos munkavégzés

Amit kínálnak

  • Innovatív, ötleteket támogató vállalati légkör

  • Folyamatos fejlődés és tanulás

  • Professzionális csapat

  • Inspiráló munkakörnyezet

  • Sportolási és rekreációs lehetőségek irodaházon belül

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Valóban versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, bővebb részletekért keresd munkatársainkat, vagy pedig KATT a “Jelentkezés” gombra.

Várjuk jelentkezésedet!

Hegedűs Beáta

Technical Recruitment Specialist

[email protected]

+36 70 772 2286